I Vy máte naději

Finance


Víte, ve finále je úplně jedno, jak jste se dostal do tak svízelné finanční situace. Plakat nad rozlitým mlékem je naprosto zbytečné. Tím se nic nevyřeší. Jednou jste bez prostředků, ale musíte žít dál. Musíte své závazky splnit. Nikdo jiný to za Vás neudělá!

podnikatel

Prvním krokem, jak se zbavit dluhů https://www.hypotekybezregistru.cz/, které Vás ženou do pařátů exekuce, je určitě zachovat si chladnou hlavu a přemýšlet. Rozum je to jediné, co nyní budete potřebovat ze všeho nejvíce. Emoce nechte stranou.

Jak to s Vámi vypadá nyní?
·         Jste veden v registru dlužníků.
·         Vaše příjmy jsou spíš k pláči, než důvod k radosti.
·         Vlastníte nemovitost, která se ale může stát každým dnem zástavou exekutorů.

Jaké tedy máte možnosti?
Situace nic moc, viďte? Ale zkuste se odrazit právě od Vaší nemovitosti. Proč by se měla dostat do rukou exekutorů, když Vám může posloužit, jako zástava vůči nebankovní hypotéce bez registrů?
·         Myslíte si, že půjde o vytloukání klínu klínem? Ale kdepak! Naopak. Zbavíte se rázem nočních děsů a nastřádaných dluhů.

·         Myslíte si, že na takovou hypotéku nedosáhnete ani náhodou? Kdepak. Proč je vedená, jako hypotéka bez registrů? Právě proto, že nebankovní sektor do žádných https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/v-%25C5%25BE%25C3%25A1dn%25C3%25A9m-p%25C5%2599%25C3%25ADpad%25C4%259B registrů nenahlíží. Dokonce ani nižší příjem není zdaleka ten nejdůležitější důvod pro získání nebankovní hypotéky bez registrů! Podmínkou pro získání hypotečního úvěru je vlastnictví nemovitosti. A tu Vy máte!
Nemusíte se přece obávat toho, že byste přišel o střechu nad hlavou! Vždyť se zavážete k řádnému splácení měsíčních finančních částek, které můžete z rozpočtu domácnosti uvolnit.

půjčka

 A dovolte jednu poznámku. Kdybyste neudělal nic, o střechu nad hlavou byste přišel zcela jistě a naprosto nekompromisně.
Nemyslíte si nyní, že přece jen máte naději na lepší časy? Že je tu někdo, kdo Vám dokáže pomoci, i když si právě nyní nevedete nijak zvlášť dobře. Hlavu vzhůru!