Kapesní tiskárna HP Sprocket

Elektro

U nás v České republice si ji můžete zatím jen předobjednat, až taková novinka to je. Bude pár týdnů trvat, než její první várka dorazí a začne se prodávat. A co tedy Sprocket je? Sprocket je kapesní tiskárna, která Vám jednoduše vytiskne jakoukoliv fotku či obrázek z Vašeho chytrého telefonu či tabletu. Tiskárna pomocí termo tisku, vytváří fotky na speciální papír, který je z jedné strany lepící. Takže stačí, když se rozhodnete, jestli Vaše fotka či obrázek budou sloužit jako fotografie nebo samolepka, lehce se sloupne zadní papír z přilnavého povrchu a hned ji můžete nalepit!

okamžitá fotografie
Jak HP Sprocket funguje?

Musíme říct, že tato skvělá novinka, která jistě půjde na dračku je velice rychlá. Samotné vytisknutí fotky na speciální, kvalitní papír trvá pouhou minutku! Takže můžete velice rychle uspořádat své fotoalbum nebo obdarovat fotkami svou rodinu, kamarády a známé. Použití je jednoduché. Do svého chytrého telefonu či tabletu si stáhnete aplikaci HP Sprocket. Poté v ní vyberete fotku, kterou chcete vytisknout. V této aplikaci můžete i fotografie upravit, dodat jim filtry, rámečky, samolepky a emotikony a texty. Samotný tisk provedete se svou kapesní tiskárnou pomocí spojení telefonu či tabletu pomocí Bluetooth. No a za minutu se můžete těšit z krásných fotek, které si buď můžete uschovat na památku, nebo je různě nalepit. Vámi vytisknuté motivy jsou velice kvalitní, jelikož papír, na který se tiskne je odolný proti roztržení, rozmazání a ani ho nemůže poničit voda, je totiž voděodolný. Tyto obrázky či fotografie nebo dokonce samolepky budou o rozměru 5 x 7,6 cm.

dívka fotící selfie
Barvy a doplňky pro Sprocket

HP Sprocket bude dostání v bílé barvě se zlatým okrajem a také ve variantě více neutrální a tj. černá se stříbrným okrajem. Cena se bude pohybovat okolo 3000,- Kč. Dále se samozřejmě bude dát dokoupit náhradní sety papírů, které se budou pohybovat v cenové relaci 300- 400,- Kč. No a pokud byste chtěli ušetřit svou tiskárnu všech škrábanců a pádů, zakupte si k ní i pouzdro. Na výběr je mnoho barevných variací.