Nelehká situace pro rodinu, Alzheimerova choroba

Business

Pokud i ve vaší rodině někdo onemocněl Alzheimerovou chorobou, jistě víte, jak náročná celé situace pro všechny zúčastněné je. Sám nemocný si bohužel úplně neuvědomuje, že se něco děje. Postupně však přichází o vzpomínky, soběstačnost a možnost žít důstojně a aktivně.
Příbuzní se většinou snaží o nemocného postarat, brzy to však není možné. Péče je náročná a vyžaduje celých čtyřiadvacet hodin po celý rok. To však v rodině nelze zařídit, neumožní vám to ani zaměstnání, ale ani vaše malé děti a péče, kterou chcete věnovat i jim.

pletení

Specializovaného zařízení, domov pro osoby trpící demencí

Pro všechny ale existuje ideální řešení, umístit nemocného do specializovaného zařízení pro osoby s Alzheimerovou nemocí a jinými typy demence http://www.alzheimerhome.cz/o-nas/. Toto nestátní a neziskové zařízení, registrované jako poskytovatel sociálních služeb, nabízí špičkovou péči po všech stranách.
O vašeho příbuzného se postarají z hlediska zdravotního i sociálního po celých 24 hodin celý rok. Váš příbuzný bude žít v krásném prostředí, vybaveném moderně a pohodlně. Nehrozí mu tu žádné nebezpečí a zajištěno je i společenské vyžití.
Nemocným klientům je tedy umožněn maximálně důstojný život s takovou mírou soběstačnosti, kterou zvládnou, a to je to nejdůležitější, o zbytek se postará kvalifikovaný personál.

stařena

Nespočet odborníků zajistí potřebnou péči

Své služby poskytuje nespočet odborníků a specialistů z různých zdravotnických oborů, lékaři, psychiatři, fyzioterapeuti, neurologové a další. Dále jsou k dispozici pečovatelé, zdravotní sestry i sociální pracovníci.
Příbuzní však mohou kdykoli svého člena rodiny navštívit a být s ním tak neustále v kontaktu, což podpoří jejich vztah, situaci i celkovou léčbu. Posedět pak mohou společně v restauraci, která je součástí zařízení.
Nemusíte se bát, o vaše příbuzné se postaráme s láskou a úctou a poskytneme jim vždy jistotu a bezpečí v této nelehké situaci.