Objevte kouzlo maxi šatů

Móda

Maxi šaty jsou symbolem ženskosti a elegance. Jsou zcela nadčasovým módním kouskem. Dlouhé šaty by neměly chybět ve Vašem šatníku. Jakmile si zakoupíte své první maxi šaty, zajisté si je zamilujete. Možná až tak moc, že jedny ve Vaší skříni či v šatně budou nedostačující. Maxi šaty sluší každé ženě i dívce!
modré šaty

 
A proč právě dlouhé neboli maxi šaty?
 
Jsou velmi pohodlné. Ideální téměř pro každou příležitost. Můžete je kombinovat jak s výraznými doplňky v podobě korálů, pásku či náramků. Ke dlouhým šatům se hodí jak tenisky, populární baleríny, boty na klínku i sandály na podpatku. K dostání jsou v pestré škále barev, střihů, vzorů a v podobě mnoha různých materiálů. Jen složitě budete pátrat po místu či příležitosti, kde by bylo nevhodno obléct maxi šaty. Dlouhé šaty dokáží kouzlit a čarovat. Ať už máte postavu typu hrušky či jablka, dlouhé šaty umí vše patřičně zahalit a skrýt. Pozitivem je, že rovněž ukryjí nedostatky jako je například celulitida, křečové žíly apod. Naopak postava v maxi šatech je sjednocena a opticky protažena.
 
Přednosti maxi šatů
 

  1. vyzdvihnou půvab každé ženy
  2. nositelné jsou od jara až do konce září – babího léta
  3. dostupné jsou v rozličné cenové relaci, pozitivem – k dostání jsou i za velmi příznivou cenu
  4. díky unikátnímu střihu v létě příjemně chladí, v chladnějších dnech naopak mírně zahřejí
  5. díky délce šatů je pokožka chráněna před slunečním zářením
  6. zabezpečují komfort pro celodenní nošení
  7. dodají na sebevědomí, eleganci i šarmu
  8. adekvátní pro každou příležitost – běžný všední den i sváteční příležitost
  9. zásadním atributem je praktičnost maxi šatů

 
 tanec na pláži
Rada na závěr…
 
Neukvapit se při koupi. Není třeba se unáhlit hned při pohledu na první maxi šaty, které v obchodě uvidíte. Zkoušejte a zkoušejte. Vyberte si Ty, ve kterých se budete cítit nejlépe. O kterých budete přesvědčené, že jsou ty pravé pro Vás. Pozor na velké vzory či pastelové barvy. Majitelkám majícím nějaký ten gram navíc, mohou poškodit siluetu. Pro ně platí volba jemnějších vzorů.