Boxy na věci

Business

Vždycky jsem to chtěla mít doma přehledné. Jenomže od té doby, co se ke mně přestěhoval přítel, který má dvě děti, tak to už doma nejde mít tak moc přehledné. Totiž já sama mám dvě děti z prvního partnerství, takže je logické, že v domě se čtyřmi dětmi nejde mi všechno pod kontrolou. Navíc já jsem byla vždycky taková, že jsem chtěla mít všechno pod kontrolou, jenomže logicky všichni víme, že s malými dětmi to samozřejmě vůbec nikdy nejde. Takže jsem se kolikrát snažila děti přesvědčit, aby si uklízely hlavně své hračky. Řekla jsem jim, aby si hrály pouze v pokojíčku a aby hračky netahaly do obýváku nebo do kuchyně.

Přepravku si taky můžete ozdobit.

A opravdu není nic horšího, než když třeba vařím a na něco se šlápnu. Kolikrát třeba něco rozšlápnu, že pak děti brečí, že mají zničenou hračku. Nebo určitě hodně bolí, když šlápnete na lego, to je taková bolest, že bych to ani nepsala nejhoršímu nepříteli. A proto jsem dětem pořídila přepravky plastové. Myslím si, že plasty jsou pro děti ideální. Protože se o to nemůžou poranit. A sice plastové přepravky nejsou jenom do pokojíčku pro děti, ale jsou taky do firem, takže se na ně můžete podívat na webových stránkách, jako jsou www.schoellerallibert.com. A jsou tam taky různé produkty.

Přepravky mají různý design.

Najdete tam i přepravky skládací, které jsou taky z plastu. A podle mého názoru plastové přepravky jsou taky výborné v tom, že je to vlastně nepropustné, takže pokud si něco dáte do plastové přepravky a zmokne vám to, tak pokud je přepravka plastová zavíčkovaná, tak se nemusíte bát, že vám obsah zvlhne anebo se nějak poničí. A proto opravdu nedám dopustit na plastové přepravky. Krásně se s tím dají přepravovat věci. Také jsem viděla, že velké plastové přepravky jsou v potravinářství, kde uchovávají taky různé trvanlivé potraviny. My je máme doma u dětí v pokojíčku, kam si děti dávají třeba své Lego anebo kostky tři další hračky.