Chraňte svá játra při užívání léků, zaslouží si to

Zboží

kostry, vnitřní orgány

Víte, jak účinně chránit svá játra nebo je regenerovat po prodělané nemoci? Vezměte si na pomoc přírodní přípravek, doplněk stravy, obsahující kombinaci několika bylin. Liv 52 je to, co potřebujete, chcete-li svým játrům pomoci a chránit je.
A proč játra chránit? Protože to je životně důležitý orgán. Orgán, přes který prochází vše, co do těla dostaneme, to zdravé i nezdravé. A věřte, že když je škodlivin mnoho, játra dost trpí a přestávají postupně fungovat, to ale jistě nechce nikdo z nás.

Využijte síly bylin, překvapí vás

Liv 52 obsahuje velmi účinné složky a výtažky bylin, které napomáhají obnově jaterní tkáně a vrací jí formu.

modrá květinka

· Čekanka – podporuje průchodnost tepen a žil, rozpouští žlučové kameny a umí zmírnit záněty a otoky. Také působí jako diuretikum.
· Kasia – má především očistný účinek, déle působí lehce projímavě, protizánětlivě i analgeticky. Výborný prostředek proti parazitům, virům, plísním i bakteriím uvnitř těla. Skvěle posiluje imunitu.
· Řebříček – umí být antiseptický, analgetický a protikřečový. Zvládá bojovat s nadýmáním, nachlazením bolestmi i nevolnostmi.
· Kapara – funguje jako jaterní stimulant a tonikum, zároveň ale odvodňuje i desinfikuje. Využití najde také při léčbě artritidy či dny.
· Vrcholák – léčí srdce a ovlivňuje tlak. Pomáhá však i při nejrůznějších bolestech.
· Oxid železitý – bojuje s vyčerpaností či anémií.
· Tamaryšek
· Lilek černý

Účinky přípravku tedy spočívají především v ochraně a regeneraci jater po hepatitidě, mononukleóze či borelióze. Pomáhají však také při cirhóze. Preventivně působí při užívání léků, především antikoncepce, antibiotik a kortikoidů. Dále také chrání před účinky alkoholu. Uplatní se však také při chemoterapii, kdy dokáže snížit její negativní vliv na játra.

Doporučené dávkování je 1 tableta 2x za den po dobu alespoň několika měsíců.

tabletky, práčky, krabička