Dejte tamponům sbohem

Business

Tampony nejsou zdravé, protože se zavádí do těla. Je to cizí těleso vyrobené z bělených vláken, která mohou zůstávat v těle. Pro tělo je to cizí předmět, které nemusí přijmout. Může na něj reagovat tzv. syndromem toxického šoku, kdy je doslova o minuty. Používání menstruačních tamponů se může změnit doslova v boj o život. Každý rok se s ním setká několik žen a dívek.

šedé klahotky

Vložky jsou lepší…?
Drtivá většina žen používá tampony protože jim vadí cítit jak z nich něco vytéká. To ale bohužel k menstruaci patří a dá se na to naučit zvyknout. Je to jev se kterým se nedá nic dělat, a pokud budete vědět že jste 100% chráněná, nebude vám to vadit v takové míře, v jaké vám to vadí dnes. Existují menstruační kalhotky https://myfemini.cz/
, které pojmou velké množství tekutiny a dokonce pohltí i zápach. Seženete je dnes nejen na internetu, ale i v drogeriích.

vložky a tampony

My vyrábíme kalhotky v České republice a používáme kvalitní materiály. Snažíme se vyrábět takové střihy, které jsou pohodlné a vyrábíme kalhotky, které dobře vypadají. Naše kalhotky jsou vyrobeny z několika savých vrstev, a ty pojmou stejné množství tekutiny jako menstruační pomůcky na které jste zvyklá. Můžete je vyzkoušet a uvidíte zda si na ně zvyknete. Celá řada žen která používala jedině tampony si na kalhotky rychle zvykla. A pokud máte dceru, u které předpokládáte že by už mohla začít menstruovat, nejspíše budou kalhotky nejlepším řešením. Nezavádí se, jsou vhodné od první menstruace, jsou diskrétní a pohodlné.

Kolik stojí?
Pro většinu lidí je dnes cena výrobků velmi důležitá a je to pochopitelné. Jedny kalhotky stojí zhruba 600 , což je cena kterou utratíte za jednorázové pomůcky za půl roku. Kalhotky vám vydrží i déle jak rok, když se o ně budete starat jak máte. Vydrží zhruba 8 hodin, takže je nejspíš mimo domov ani nebudete muset měnit, ale je potřeba to vyzkoušet.