Kosmetické zboží, které vám pomůže!

Zboží


Pokud i vám vadí černé tečky, měli byste o svoji pleť pečovat řádně a to nejen jednou týdně při použití masky, ale denně.
modrooká zrzka.jpg

Co pro krásnou pleť bez rozšířených póru zakoupit?


1.      Sadu na ošetření pleti vhodnou právě pro vás:


     čistící gel


     tonikum


     krém na oči


     krém na pleť


     sérum


2.      Kartáček na čištění (s čistícím gelem a elektrických kartáčkem bude vaše pleť rychleji ve formě)


3.      Peeling


4.      Strojek s galvanickými proudy prohlubující očistnou kůru


5.      Masku

černá obličejová maska.jpg

Po pravidelné péči o pokožku je potřeba se tedy zaměřit na výjimečné produkty, které jsou určeny právě pro boj proti těmto nevzhledným kamarádům.


·         Domácí maska

Pro výrobu účinné domácí masky budete potřebovat šest tablet Aspirinu, jeden citron a dvě lžíce medu. Všechny složky spolu smícháte (nejprve rozdrtíte prášek, poté přilijete citron a nakonec přidáte med). Tuto masku nanášíte ne pleť a necháte dvacet minut působit, poté smyjete vlažnou vodou.


·         Maska kupovaná

Černé slupovací masky zaplavily v posledních dvou letech totálně internet, e-shopy i kamenné obchody, a tak existuje nespočet výrobků, které si můžete zakoupit. U většiny těchto produktů trvá dlouho, třeba i více, než půl hodiny, než produkt zaschne. Ten se pak sloupne. Pokud čekáte, že po jedné aplikaci budete mít krásně čisté a prázdné rozšířené póry, určitě se pletete. Nicméně dlouhodobě dobrou péči doplněnou o používání speciálního zboží právě pro tento účel, můžete docílit toho, že minimalizujete výskyt rozšířených a ucpaných pórů.

 

Určitě o svoji pleť pečujte denně minimálně tak, že jak ráno tak večer budete kůži dostatečně čistit a hydratovat. Pokud se vám dále budou póry více a více ucpávat je na čase se zamyslet, zda používáte vhodnou řadu produktů právě pro vaši pleť. Pokud se při pravidelné péči vaše pleť bude mírně zlepšovat, vyzkoušejte tedy ještě zboží na podporu vaší péče, jako jsou zmíněné elektrické kartáčky či strojky s galvanickým proudem.

Svůj boj nezdávejte po prvním neúspěchu, kosmetika je krásná právě proto, že má spoustu produktů a nejen kamenné obchody, ale i internet je plný zboží, který je určený na řešení těchto problémů.