Nejlepší plot pro váš pozemek?

Zboží

Stavíte dům, nebo chcete jen zamezit zvědavým pohledům na váš pozemek? Pokud chcete mít na svém pozemku trvalé oplocení, které něco vydrží, máme pro vás skvělé řešení. Tím je betonové oplocení. Oproti klasickému plotu má mnoho výhod, které určitě oceníte. Navíc vypadá moderně a velmi hezky doplní designové zejména novostavby.

Jak to probíhá?
Vyberte si plot, který se vám líbí nejvíc. My se přijedeme podívat na stav vašeho stávajícího plotu, vše proměříme a na základě toho vám dodáme kalkulaci. Pokud s ní budete souhlasit, vašemu novému plotu nestojí nic v cestě. Tedy, kromě toho starého. Potom už můžeme začít s pracemi. Zlikvidujeme starý plot, vyměříme nový, a můžeme začít betonovat základy, na které se uchycují betonové dílce.

starý zděný plot

Na výběr máte z imitace dřevěných desek, z imitace lámaného kamene nebo dekoru pískovce.
Nově máme štípaný kámen v barvě grafitu. Podívejte se, jak skvěle vypadá.

Pokud váháte, proč byste měli vybrat zrovna tento plot, můžeme vám pomoct se rozhodnout. Betonový plod vám poskytne vysokou míru soukromí. Jde o celistvé dílce, které nepropustí žádný zvědavý pohled. Další výhodou je jejich robustnost a výška, díky čemuž jsou bezpečné, a mohou ochránit váš pozemek před nevítanou návštěvou.

betonový plot

Bydlíte na samotě, kde často fouká silný vítr? Betonové díly mohou působit jako větrolam, čímž ochrání váš majetek před poškozením. Už nebudete muset sbírat třeba květiny po celé zahradě. Betonové ploty mají mnoho výhod, a jsou cenově dostupné. Samozřejmostí jsou i branky a brány, které vám rovněž rádi vyrobíme a namontujeme. Nemít na svém pozemku plot má značně nevýhody, a díky našemu betonovému plotu se jich zbavíte jednou provždy. Pokud chcete vědět cenu hned, jednoduše si vyplňte formulář na našem webu, cenu vám sdělíme v co nejkratším termínu. Ještě jste se nerozhodli? Podívejte na recenze našich zákazníků.