Opálení jako od moře, které vydrží

Zboží


Vaše letošní dovolená vám propršela nebo jste ani žádnou neměli? Letos jste nebyli u moře, tudíž jste se přes léto moc neopálili, avšak po opálené pokožce moc toužíte? Váš odstín pleti připomíná spíše bílou zeď nebo vypadáte, jak se říká, jako ředitel vápenky? Co teď – vyvalit se někde u vody nebo v parku a pracně chytat sluneční paprsky? Někdo se opaluje pomaleji a dopracovat se pak k ideálnímu opálení může být pěkná dřina a kolikrát na to ani není čas.

solárko

Co takhle to zkusit jednodušeji a především rychleji? Stačí jen pár návštěv v solárku, které vám vykouzlí přirozeně hnědý odstín pokožky a vy budete opálení jako od moře, a navíc za zlomek ceny. Stačí si tam jen párkrát pravidelně zajít a hnědá pokožka je rázem na světě. Stačí pak jen opalování udržovat a vydrží vám mnohem déle než opálení od moře, které časem stejně vybledne a není po něm téměř ani památky. Navíc vás návštěvy u nás nevyjdou tak draze jako dovolená u moře.

Zdravě vypadající hnědý odstín pokožky je v kurzu
Krásná, dohněda opálená pokožka je nyní v kurzu, dopřejte si i vy přirozený hnědý nádech pokožky. Investujte do vaší krásy a navštěvujte pravidelně solárium brno, který dodá vaší pokožce zdravý nádech krásného hnědého opálení v odstínu podle vašich představ. Za skvělou cenu tak získáte během pár návštěvkrásné opálení, a to bez práce. Přijďte k nám jako běloch a odcházejte jako černoch. Nemusíte se obávat nevzhledného naoranžovělého odstínu.

opalování

Opálení od nás je opravdu kvalitní. Rozlučte se natrvalo s vaší bledou pokožkou a přivítejte pokožku novější, krásnější a dohněda opálenou. U nás navíc jako bonus získáte také speciální kosmetiku na opalování v soláriích zdarma. Tato kosmetika je nezbytnou součástí k zdravému opalování v soláriu a také k předejití nepříjemnému spálení pokožky.