Originální ručně vyráběné dřevěné hodinky

Zboží

I v době mobilních telefonů, chytrých hodinek a digitálních hodin se naštěstí stále najdou tací lidé, kteří milují obyčejné tradiční hodinky. Do kterých stačí dát baterka a vydrží spousty měsíců, které nemusejí neustále nabíjet a hlídat je. Kdo miluje tradiční hodinky, tak ten jistě ocení i originální a ručně vyráběné hodinky.

tradiční hodinky

Ručně vyráběné hodinky dřevěné můžete mít i z přírodního materiálu. Jde o velmi originální a netradiční hodinky, které jsou velmi pěkně designově zpracované. Výhodou je, že jde opravdu o ruční výrobu a tak si lze nechat udělat hodinky na zakázku. Můžete si tak říci, jak hodinky chcete nechat zpracovat, z jakého dřeva, v jaké barvě. Navrhnout si svoji vlastní kombinaci i s řemínkem. Můžete být velmi kreativní a mít díky tomu hodinky, které se vám budou opravdu líbit a které budete nosit s láskou. Takovéto hodinky se hodí i jako dárek. Můžete na ně nechat i něco vyrýt. Hodí se tak na oslavy výročí, svatbu, narozeniny či životní jubilea. Pokud tedy víte, že někdo ve vašem okolí má pořád rád tradiční hodinky, pak ho jistě potěší takovýto dárek s ručně vyráběnými dřevěnými hodinkami.

dřevěné hodinky

No a samozřejmě pokud znáte milovníka přírody, pak ho jistě velmi potěší, když bude moct mít i kus přírody neustále u sebe. Tyto hodinky vám krásně doladí i celé oblečení. Můžete je použít i jako praktický módní doplněk.

U těchto hodinek nejde jen o jejich praktickou část a to, že stačí jen letmý pohled a hned víte, kolik je hodin a nemusíte nikde lovit mobilní telefon, ale jde také o to, že jsou zpracované z přírodních materiálů, vypadají velmi elegantně a jsou netradiční a každý kuse je originální. Nikde na světě tak nenajdete stejné hodinky. Budete mít opravdu jedinečný kus, který bude zhotoven přímo pro vás. Proto se tyto hodinky hodí jako velmi vhodný dárek i na velmi významné události a oslavy.