Bydlení mimo zastavitelné území

Dům a zahrada

Zdědili jste pozemek, který není v zastavěné oblasti a nedovolí vám na něm stavět? Stále se hádáte s úřady a řešení není. Pozemek není sta ve ební, ale je to jen zahrada, orná půda nebo les, či vinice? Takže máte ve vlastnictví parcelu, se kterou se nedá nic dělat? Přitom je to krásná oblast, kde by se vám bydlení moc líbilo. Jedinečná příroda, klid a pohoda všude kolem. Máme pro vás řešení, jak na pozemku bydlet, aniž byste museli stavět. Zvolte variantu bydlení v mobilním domě. Je to dnes už velmi rozšířené bydlení. Někdy ani nepoznáte, že se jedná o mobilní dům.

mobilní dům

Domy se dají umístit v těsné blízkosti země nebo zcela spojit se zemí. Když odděláte železnou konstrukci, která je součástí každého domu, nepoznáte ho od klasického postaveného domu. K usazení domu budete potřebovat od příslušného stavebního úřadu územní souhlas. Takže bez zařizování se to zcela neobejde, ale nebude toho tolik, jak u klasického domu. Mobilní domy jsou obyvatelné celoročně nebo jen rekreačně. Celoroční neboli trvalé domy jsou dostatečně izolované, tak aby neunikalo teplo a nebyla v domě moc velká vlhkost. Životnost domů je stejná, jako domy postavené. Vydrží vážně dlouho. Neváhejte a běžte se na úřady zeptat, jestli by vám povolili na darovaný pozemek umístit mobilní dům. Je to jedinečná možnost levného bydlení ve vlastním.

vnitřní interiér domu

Domy se vyrábí v různých rozměrech a typech. Dům můžete mít vybavený nebo zcela bez vybavení. Můžete ho napojit na kanalizaci, vodovod a elektrické sítě. Dům poslouží rodině s malými dětmi, samostatně žijícím starším osobám nebo těm, co zůstali sami. Stačí si jen vybrat dům, co bude splňovat vaše požadavky a bude se vám líbit. Koukněte na naši nabídku levných mobilních domů Lavarohouse http://www.lavarohouse.cz/. Určitě si vybere svůj dům na celoroční užívání nebo jen pro rekreaci.