Co musí splňovat nová pračka?

Elektro

Dostali jste se do situace, kdy si chcete, nebo musíte koupit novou pračku? Nezáleží na důvodu její pořízení, ale na jejím výběrů. Ten je naprosto zásadní! Musíte se ohlížet, nejenom na design nového spotřebiče, ale v první řadě, na jeho praktičnost a schopnosti. Na co se zaměřit, při jejím výběru?
1.     Spotřeba vody– u každého typu pračky, je psána spotřeba vody za rok a je podstatné, všimnout si tohoto čísla. Je to vaše číslo k vaší finanční úspoře.
2.     Značkahraje velkou roli, ale může být i zavádějící. Většinou bývá nejlepší značka nejdražší, ale schopností praní, nemusí být nejlepší. Vybírejte, ale u známých ověřených typů.
nová pračka
3.     Volba programů– to je něco, co vás musí při výběru pračky, okamžitě zajímat. Kolik má programů a co vše, v ní můžete vyprat.
4.     Délka programů– i to je důležité si předem zjistit, opravdu potřebujete programy, které trvají 3 hodiny? Prádlo se vám vypere, i při daleko menším časovém rozpětí.
praní červeného prádla
5.     Množství prádla – uvědomte si, že velikost bubnu, je vaší prioritou. Jestli máte velkou rodinu, nebo víte, že perete často a ve velkých dávkách, musíte se porozhlédnout po větším bubnu, minimálně na 7 kilogramu prádla.
6.     Plnění– zásadním je i vyřešit přední, nebo vrchní plnění na pračce. Chcete na ní položit sušičku? Nebo chcete ušetřit místo a otevírat ji z vrchu? Zvažte vaše prostorové možnosti v koupelně.

7.      Záruka– nesmíte zapomínat, že nová pračka vyžaduje několik let záruky. Ověřte si, na co všechno se umí zaručit, aby vám to při možných potížích, bylo přínosem.

 nastavení pračky

Neukvapujte si při hledání vhodné pračky, jenom jejím vzhledem. Poraďte se s kvalifikovaným odborníkem o její parametrech a možných nedostatcích, na které vás musí upozornit. Pračku kupujete na několik let, nikoliv na pár použití. Pokud je to potřeba, zainvestujte do ní, vyplatí se vám to. Proto se ubezpečte, že vaše volba bude správná a co možno nejlepší.