I chodidla a ruce si zaslouží rozmazlovat

Hobby

Masáže jsou různé, zaobírají se všemi částmi těla, prospívají našemu zdraví a duševní pohodě, dokáží ulevit od bolesti a pohybových potíží. Prostě je máme rádi a zkušený masér či masérka jsou k nezaplacení.
MT
MT není žádná tajemná zkratka, i když je dost možné, že jste se s tímto označením setkali v souvislosti s něčím zcela jiným, než je zrovna masáž.Světu je známa již sedm desítek let a jejím otcem je Ital Robert St. John.
palec na dlani
Cílem metamorfní masážní techniky je ulevit především duši, zbavit jí špatných vzpomínek a zážitků. Duševní rozpoložení dost často ovlivňuje i naši fyzickou stránku, proto je třeba dbát na to, nebo se alespoň o to snažit, být vyrovnaní, dobře naladění a pokud možno se vyhýbat stresovým situacím.
Na jakém principu funguje metamorfní technika?
Především se jedná o skvělou masáž, která by nás měla zbavit všeho negativního, co v nás zůstalo z doby ještě před samotným narozením. V tomto období plod nejen roste, ale vyvíjí se i jeho vnímání a chápání, formují se jeho povahové vlastnosti a rysy, samozřejmě jak ty dobré, tak i ty špatné.
A jak to vlastně probíhá prakticky? Je to velice podobné kterékoliv jiné masáži, kterou znáte. Tato je spíše zaměřena na končetiny, konkrétně dlaně a chodidla. Aby byla masáž efektivní, měla by se provádět přibližně jednu hodinu, ideálně v rozestupu sedmi až čtrnácti dnů. Výborné výsledky byly zaznamenány u dětí, těm postačí jen několik málo minut.
masáž prstů
Pokud se chystáte k důležitému životnímu kroku, ať už v soukromí nebo ve své profesi, pak vám s tímto vším může metamorfní masáž pomoci a vstup do nové životní etapy vám usnadnit.
Jestliže si sami chcete osvojit tuto techniku, není to žádný problém, jsou pořádány různé kurzy a školení, kde je tato metoda šířena dál. Jediné, co budete potřebovat, je klidné místo, nadšení a chuť vyzkoušet něco nového, co může být přínosné jak pro vás, tak i pro vaše blízké.