Oblečení pro nastávající maminky

Móda

Nastávající maminka se musí vypořádat s množstvím změn, které období těhotenství přirozeně přináší. Kromě obav z toho co bude, návalem hormonů a nevysvětlitelných nálad se potýká i s přibývajícími kilogramy, během celého tohoto období. Každé jedno kilo nahoře je v těhotenství jen plusem, proto není důvod k depresím z toho, jak budete vypadat. Navíc i maminky můžou vypadat za všech okolností skvěle a nosit oblečení, které jejich krásu jen zvýrazní.
těhule v šatech

Kolekce pro těhotné

V minulosti se budoucí maminky oblékali hlavně pohodlně a zpravidla si v pokročilém stádiu těhotenství půjčovali oblečení po svých partnerech. Volné tričko a tepláky už zdaleka nejsou tím, co žena před porodem může nosit. Módní svět nezahálel a zaměřil se i na ženy, které se zakulacují.
nastávající matka
Nabídka je opravdu pestrá, na trhu nalezete kusy oblečení jako třeba:
1.     Módní trička s vtipným popiskem na břiše, které značí příchod nového člena rodiny. Trička poskytují pohodlí, jsou originální a maminkám moc sluší.
2.     Legíny pro těhotné. To je něco, co maminky ocení mnohem více než vytahané tepláky a nepohodlné těhotenské rifle, které nejsou tak pružné.
3.     Šaty, které rostou s bříškem. V létě je skvělé hodit na sebe oblečení, které nejen netlačí, ale je i příjemně vzdušné. Takové jsou i šaty, které mají v okolí břicha gumu, nebo knoflíky a dají se nosit i více měsíců.
4.     Zima a potřeba se dobře schovat, nabízí maminkám klokánkovou bundu. Je to klasická bunda, která má přídavný díl, ve kterém můžete schovat jak vaše bříško, tak později i vaše miminko.

Cena, dostupnost a bazar

Tak jak u oblečení pro miminka, tak i v těhotenské módě platí pravidlo, že se jedná o poměrně drahé zboží. Marketing v tomto směru funguje skvěle, protože prodejce dobře ví, že nastávající maminky tento druh oblečení potřebují. Takže si ho s velkou pravděpodobností musí koupit. Jelikož se jedná ale o oblečení, které se nosí krátkou dobu, většina maminek své kousky pak posune do bazarů. Je to tedy skvělá možnost, jak nabídnout maminkám v ne tak příznivé finanční situaci levné a kvalitní oblečení, které rozhodně využijí.