Odvoz vozu

Business

Každý z nás se někdy dostane do situace, že nemůže řídit svůj vůz. V takovém případě se můžete obrátit na rodinu nebo přátelé, kteří Vám v této nešťastné situaci pomohou. Pokud však nikdo z nich nemá čas, nebi je pozdě večer, tak neváhejte a obraťte se na firmu, která se touto problematikou zabývá. Odvoz vozu, je firma, která Vám v co nejrychlejším čase pomůže odvést Váš vůz a to i s Vámi na dané místo, které si budete přát.

Odvoz (9)

V nemilé situace ohledně řízení se můžete ocitnout rychle. Stačí, když budete nepozorní a při přecházení přechodu Vás omylem srazí auto. Můžete si přihodit zlomeninu, která Vám znemožní jízdu. Další variantou je třeba odběr krve, po kterém nemůžete řídit. V neposledním případě se může jednat o požití alkoholu na party, kdy díky podnapilému stavu nemůžete zasednout za volant.

Pokud se do jedné z těchto situací dostanete, tak neváhejte a zavolejte firmu Convoy. Tato firma Vás odveze v bezpečí domů a to v co nejrychlejším čase. Stačí vytočit pouze jejich číslo a spojit se s dispečerem, který s Vámi tuto situaci začne řešit. Dispečer po Vás bude chtít pouze základní informace, které jsou potřebné k vyzvednutí. Mezi takové informace bude patřit, kde chcete vyzvednout a jakým typem vozu se pojede. Na základě těchto informací Vám sdělí dispečer čas vyzvednutí a zašle Vám textovou zprávu, ve které bude poznávací, tovární značka a také typ vozidla.

Odvoz (8)

Díky těmto informacím poznáte přijíždějící auto na dálku a budete vědět, že jede pro Vás. Posléze půjde řidič s Vámi do Vašeho auto, kde se opíše stav kilometrů a můžete jet vstříc svému domu. Po úspěšném dojezdu se finančně vyrovnáte a řidič odjíždí k dalšímu zákazníkovi. Vy budete spokojení, že máte auto doma a nebudete se během večera strachovat, že Vám ho někdo odcizí.

Nikdo proto neriskujte a nejezděte autem, pokud nemůžete. Určitě se to nevyplatí a vyřizovat si nové papíry stojí velké peníze.