Knížkové obaly na mobil Huawei se dobře prodávají

Zboží

K nejprodávanějším kouskům ochranných pouzder a krytů na mobily patří bezesporu knížková neboli flipová pouzdra z eko-kůže. Jsou velmi sofistikovaná, propracovaná, praktická a zároveň vzhledově atraktivní. Pořídíte je velmi levně a tak máte v ruce slušný poměr ceny k výkonu, což je zásadní ukazatel při výběru zboží v kamenných i internetových obchodech.

dívka s mobilem

Co je přitažlivého na flipovém obalu

Mohou se vám hodit přihrádky – uvnitř obalu bývají zářezy na zasunutí drobných, zejména papírových či plastových útržků, osobních dokladů, bankovek, záznamových bloků, které oceníte tehdy, když mobil neočekávaně vypoví službu. Z vnější strany obalu na mobil Huawei Módní mobil můžete mít zasunutou propisku, takže se telefon rázem mění ve víceúčelový zápisník. Na propisku, případně mikrotužku se můžete s kouskem papíru stoprocentně službu, zatímco mobil je jen elektronický přístroj a ten se může porouchat kdykoli, mnohdy ve chvíli, kdy se vám to nejméně hodí.

mobil na stole

Vypadá zajímavě – v době, kdy se začal trh sytit prvními výrobky tohoto typu, byl o ně značný zájem, a to zřejmě kvůli jejich výjimečnému, do té doby nezvyklému vzhledu. Obaly na tlačítkové telefony byly koncipovány většinou v jiném stylu, nejčastěji jako klasické zásuvné a zcela oddělitelné vaky, sáčky nebo kapsy, a tak flipová pouzdra, připomínající kapesní diář, vnesla do světa mobilní komunikace zcela odlišné světlo. Podobnost vzhledu mobilu s diářem mu dodává jiný rámec, nadstandardní a velmi elegantní výraz, s nímž můžete vyrazit do společnosti a dotvářet vaši osobní image.

Na výběr je z mnoha barev a z celé řady vzorů, rytin a potisků v různorodých motivech a stylech, můžete klidně vsadit i na růžovou nebo fialovou a stále půjde o vkusný doplněk, nikoli o kýčovitý výstřelek. Flipová pouzdra se hodí i pro sváteční příležitosti, mobil může být položený na stole i v průběhu svatební hostiny a nebude působit rušivě a nepatřičně, samozřejmě s ohledem na klid a soukromí je vhodné mobil přepnout do tichého režimu.