Práce s frézou

Business

Víte, co je to kotoučová fréza? Já, když jsem se o tom měla s někým bavit, tak jsem vůbec nevěděla, co je to kotoučová fréza. A musím říct, že kotoučové frézy se využívají hlavně ve stavebninách anebo jí využívají zedníci. A vy se jistě ptáte, jak jsem tohle mohla někde zjistit. A já vám hned odpovím, že jsem to zjistila minulý měsíc. Od minulého měsíce jsem se totiž řekla, že bych si chtěla ke svému domu ještě přistavit dvě místnosti. Mělo se jednat o ložnici a malý dětský pokojíček, protože můj domek je sice velký, ale má pouze dvě místnosti, takže jsem si řekla, že malá přístavba bude pro mě to pravé ořechové.

A s čím pracujete vy?

Nicméně jak syn roste, tak je logické, že chce mít i své soukromí. Takže se do stavby pustili hned můj dědeček a taky táta. A musím říct, že jim to šlo pěkně od ruky a taky právě při té práci potřebovali kotoučové frézy. Musím říct, že kotoučová fréza je docela hodně těžká. Protože kolikrát ji dědeček chtěl ode mě podat. A já jsem mu s radostí pomáhala.

Muži si poradí se vším.

Byla jsem ráda, že se na mém novém bydlení bude podílet jak dědeček, taky můj otec. Alespoň k tomu budu mít větší citový vztah. Nicméně kotoučové frézy užívali při přístavbě opravdu velmi často. Já se tomu nedivím, oni dva totiž po mně chtějí opravdu jenom to nejlepší. Oba dva chtěli, aby se mi žilo v novém přístavku opravdu dobře. A já musím říct, že jim za to velmi děkuji. Jsem opravdu ráda, že se do této práce dali, abych já a můj syn jsme měli skvělé bydlení. Můj syn se už velmi těší na svůj pokojíček a já zase na svojí ložnici. Zatím spíme pouze v jedné místnosti, která slouží i jako kuchyň a obývák. Takže bych taky ještě chtěla říct, že pokud se pustíte do nějaké přestavby nebo přístavby, tak určitě budete potřebovat kotoučové frézy. Kotoučovou frézou koupíte určitě v každém železářství anebo v hobby marketu. Nebo si taky můžete kotoučové frézy https://www.i-nastroje.cz/Kotoucove-frezy-c32_200_2.htm pouze vypůjčit. Tato metoda je taky velmi oblíbená, protože vám doma nezabírají frézy místo.