Úžasné rozhodnutí

Business

Potřebovali byste si nutně odpočinout? Práce máte denně nad hlavu, potom starosti doma a je fakt, že byste si zasloužili nějakou chvilku v klidu a bez problémů? Rádi bychom vám nabídli skvělou destinaci, kde byste si mohli užívat. Bojíte se ceny, protože dovolené jsou většinou natolik drahé, že byste jen těžko mohli z ničeho nic vyrazit, byť na pár dní? Nebojte se, my vám nabízíme dostupné ceny za dopravu, rozhodně ušetříte, takže si můžete užít příjemný pobyt.

přístav

Zkuste chorvatsko autobusem, protože to je cesta k absolutnímu odpočinku! Žádné unavené oči a rozlámané tělo kvůli tomu, že dlouhé hodiny řídíte. Můžete v klidu odpočívat v průběhu cesty a nabrat sílu na vybalení v penzionu či hotelu. Hned pak se můžete vydat na pláž a užívat si příjemně chladné vody, která vám zchladí tělo z horkého okolního vzduchu.

Nádherné bary a rybí restaurace přímo u moře čekají, až si sednete na terasu pěkně v plavkách, dáte si lahodný koktejl nebo Ožujsko a budete vnímat jen onen čerstvý mořský vánek.

Perfektní ceny, které vás překvapí

Ať už si vyberete jakoukoli destinaci, rozhodně nebudete litovat. Někdo možná tvrdí, že v Chorvatsku potkáte plno Čechů, ale není to pravda. Daleko více se na jih projedou Holanďané nebo Italové, takže si nebudete připadat jako „na Mácháči“, obklopeni svými krajany.

Autobusová doprava Jadran Expres poskytuje služby téměř dvacet let, takže mají neocenitelné zkušenosti nejen s výběrem trasy, ale samozřejmě vám mohou nabídnout absolutní komfort a výbornou cenu. Můžete zvolit buď zpáteční jízdenku, která se nyní pohybuje kolem dvou tisíc korun, samozřejmě můžete zvolit jen jednosměrnou cestu, kterou seženete již kolem patnácti set korun.

autobus

Neváhejte dlouho, připravte se na skvělou dovolenou, která bude znamenat regeneraci a nádherný odpočinek. Jen se vžijte do situace, kdy sedíte na příjemné pláži, slunce zapadá a všude před vámi je jen nádherně modré moře. Přes den se vydáte po stezkách kolem moře, které je doslova azurové… můžete si přibalit šnorchl a brýle, a pak poznávat svět pod hladinou.