Znáte kolagen a jeho účinky?

Zboží

Každý jistě tuší, že kolagen je potřebný pro naše tělo. Je důležitý pro pokožku a klouby. On je ovšem důležitý i pro jiné orgány, je to takový stavební kámen našeho těla. Kolagen je bílkovina, která nám, bohužel už od počátku dospělosti začne ubývat. Takže nastává stárnutí těla, opotřebení, které je po nějaké době vidět i cítit. Po pár letech se začínají objevovat vrásky, pleť ochabuje a začínají pobolívat kolena, nebo ramena, prostě nás tak trochu začnou zlobit klouby. Ubyl již kolagen, ona zázračná bílkovina, která slouží k vypnutí pokožky a jako pojivo v našich kloubech. Kolagen je zastoupen téměř ve všech částech našeho těla, je ho opravdu hojně i v nehtech, vlasech, kolagen najdeme i ve všech svalech, šlachách, vazech, zubech.

kolagen

Prostě kolagen je všude v našem těle a s postupem času a našeho věku bezúprosně ubývá. Pokud si chceme zachovat náš trochu mladistvější vzhled, nechceme se trápit bolestí kloubů, šlach a zažívat další zdravotní problémy, měli bychom tuto nezastupitelnou bílkovinu doplňovat alespoň uměle.

kolagen

Jak na kolagen.

Podle zdroje můžeme rozlišit kolagen na hovězí kolagen, vepřový kolagen a rybí. Zatímco hovězí a vepřový kolagen působí pozitivně především na klouby a pohybový aparát, kolagen rybí, je úžasným kouzelníkem na péči o pokožku. On vás ochrání před tvorbou vrásek a před viditelnými projevy stárnutí. Naše tělo ho po čtyřicátém roku už vůbec neprodukuje, naopak úbytek je již značný, je třeba s problémem bojovat a začít rybí kolagen dodávat tělu jinou formou. Rybí kolagen orcacollagen.cz je také dobře stravitelný a vstřebatelný, je proto mnohem více účinný než jiné druhy kolagenu rozřazené podle jejich původu. Rybí kolagen, který tělu dodáte se vám odmění omlazením vaší pokožky, postupným vyhlazením vrásek a celkovým zmlazením. Opravdu nebudete čeho litovat, rybí kolagen díky svým vlastnostem je ta zaručená volba v boji proti vašemu stárnutí.