Jaká je nejlevnější hypotéka na trhu?

Finance

Každý z nás má k hypotéce rozdílný postoj.

Někdo ji odsuzuje, někdo ji přijímá s otevřenou náručí. Tu první skupinu lidí ve většině případů děsí fakt, že by mohli přijít o práci, stabilní příjem peněz, a nemohli by splácet své dluhy poskytovatele hypotéky.

Nový dům

Ta druhá skupina si spíše pokládá otázku, kde sehnat tu nejvýhodnější hypotéku.

Nejlevnější hypotéka ve většině případů není ta bankovní.

Pokud neznáte rozdíl, existuje hypotéka bankovní a nebankovní. U bankovní si půjčku domluvíte přímo u jedné ze států registrovaných bank. Nevýhodou je, že banky netolerují jakýkoliv zápis v registru dlužníků, či exekucí, což může být pro některé klienty velkou překážkou.

Naopak u nebankovní varianta většinou klade důraz na aktuální situaci, nikoliv starší zápisy. Vždy si ověří, zda skutečně dokážete peníze splácet a až potom smlouvu uzavře. Další výhodou nebankovní hypotéky je menší potřeba papírování, nejedná se totiž o opravdovou banku. Vyřízení hypotéky je tak mnohem jednodušší a nezabere tolik času jako u banky.

Hypotéka na dům

Právě nebankovní hypotéky se stávají čím dál tím více populárním způsobem, jak získat peníze navíc pro svoje podnikání či nemovitost. Výhodou je mimo jiné možnost splácení až 30 let od sjednání půjčky! Celá hypotéka je velmi flexibilní, a pokud je vše v souladu podmínek, lze domluvit i zvláštní jednání, které bude vyhovovat Vašim potřebám. Firmě záleží hlavně na Vaší spokojenosti!

Garance nízkých splátek je zde samozřejmostí. Nemusíte se obávat, že byste měsíčně platili polovinu svého platu. Vše je bezproblémové a rychlé, v případě dobré komunikace je možné hypotéku sjednat i za méně než 24 hodin! To banka nedokáže.

Na webových stránkách si můžete vyplnit online formulář, na který Vám obratem zareaguje někdo z týmu společnosti, který se v oboru dlouhodobě pohybuje a je tak schopen zodpovědět všechny Vaše dotazy.