Černá zvedá sebevědomí, zeštíhluje a vábí

Móda

Jistě znáte ten pocit, kdy se sebou nejste tak úplně spokojené a trápí vás na vaší postavě – nějaký ten nedostatek. Abyste se však cítily žensky a přitažlivé i přes tuto skutečnost, je potřeba zvolit outfit, který vám na kráse jedině přidá. A jedinečnou volbou, jak vybrat ten správný, je zvolit černou barvu, která vám dodá pocit spokojenosti a sebevědomí.
mladý muž s vousy

Když krásná, tak jedině v černé

I když se necítíte jako ta nejvíce sebevědomá žena pod sluncem, věřte, že správně zvolený outfit, který bude noblesní a ženský, vám ho zvedne v okamžiku. Černé šaty, sukně, tílka nebo halenky jsou něčím, co by vám v šatníku chybět nemělo. Rovněž to platí i o kalhotách nebo džínách, které vám nádherně zvýrazní nohy a jsou vhodné ke všemu, co se k nim rozhodnete doladit.
V oblibě jsou převážně společenské šaty, které volí v černé barvě většina žen na oficiální události. Jsou sexy, nóbl a současně i jednoduché, čím se nikdy nesetkáte s tím, že jste si nevybraly dobře.

Vaši postavu opticky zeštíhlí

Ano, černá v nás vyvolává iluzi, že je něco menší a štíhlejší.Tato skutečnost se vám může hodit do karet v případě, že vás trápí nějaké to kilo navíc nebo máte nějakou partii na vašem těle – o něco více problematickou. A je úplně jedno, jaký typ oblečení se rozhodnete obléknout. Nezapomínejte však ani na doplňky, o kterých to platí stejně tak.
žena v saku

Černá přiláká pozornost – a to vždy!

Nepopíratelně je oblečení v této barvě považované za přitažlivé a důkazem toho, že věnujeme zvýšenou pozornost všem, kteří ho na sobě momentálně mají.
Zejména jsou to muži, kteří se za ženou v černém, ohlédnou v každé situaci, protože jí to v ní neodolatelně sluší.I díky tomu si připadají více sexy a vědí, že pokud si ji zvolí, vždy s ní sklidí pozitivní ohlasy svého okolí. A nepopíratelně je tomu tak i v případě, kdy ženy nemůžou odolat pohledu na muže, který má na sobě černé tričko, ve kterém vypadá k nakousnutí.