Dnešní dárkové koše jsou originálním a zcela efektivním prezentem

Zboží

Už dávno neplatí pravidlo, že zakoupení dárkového koše pro své blízké je „z nouze ctnost“ a nejschůdnější řešení, jak pořídit dárek bez větší námahy.

Dnes existuje řada specializovaných kamenných i internetových obchodů, kde můžete již hotové koše zakoupit, nebo si jejich obsah přímo vybrat z nabízeného sortimentu, a tím samozřejmě ovlivnit i výši jeho ceny a rozmanitost pochutin s ohledem na chuťové buňky obdarovaného.

dárková krabice

Obchody nabízejí svoje dárkové koše nejčastěji pro tyto tři základní skupiny zákazníků:

MUŽI – tato skupina preferuje kvalitní druhy alkoholu, masové konzervy v podobě stylových retro zavařovacích sklenic, paštiky z divočiny, sušená masa, salámy, různé druhy grilovacích omáček, pesta, či nepřeberné množství druhů sýrů

dárkový poukaz

ŽENY-málokterá žena odolá čokoládě v jakékoliv podobě. Proto by v jejím koši neměly chybět například ručně vyráběné pralinky, nebo čokoláda s vysokým podílem kakaových bobů, obohacená třeba špetkou chilli, květy levandule, plátky růže, nebo pomerančovou kůrou. Potěšit dovede jistě i láhev dezertního vína, či jemného likéru. Pro abstinentky jsou připraveny různé druhy kvalitních čajů, nebo vynikajících vinných moštů.

DĚTI – ani na ty nezapomínáme a přinášíme pro ně speciální nabídku „zdravého mlsání“v podobě přírodních nepasterizovaných ovocných koncentrátů, ovoce v medu, bio džemy, nebo žvýkací bonbóny vyrobené z ovocných šťáv bez přidaných barviv a cukrů.

Dárkový koš může být originálním dárkem pro každého. Jen je třeba věnovat pozornost výběru jeho obsahu, s ohledem na cílovou skupinu a také s ohledem na jeho zdravotní stav. To je třeba zvážit např. u diabetiků, ale i pro ty už dnes máme také celou řadu výborných pochoutek, které je mile překvapí. A rada na závěr – do koše nechte přibalit i nějakou „nejedlou“ maličkost (knihu, lístky do divadla, drobnou hračku). O to větší bude překvapení!

Tak už víte, komu uděláte v nejbližší době radost dárkovým košem?