Každé s.r.o. potřebuje své sídlo

Business

Jak je v úvodníku tohoto textu napsánu, Obchodnímu soudu je zcela jedno, jestli se v sídle na uvedené adrese zdržujete nebo ne. Směrodatné pro něj je, že adresa existuje a od majitele objektu na této adrese obdržíte souhlas s umístěním sídla vaší společnosti s ručením omezeným.

Sídlo je častým problémem

My nabízíme podnikatelům možnost umístění jejich sídla na naší adrese. Po splnění našich obchodních podmínek, vydáme potvrzení, které bude akceptovat Obchodní soud a nebude tak bránit podnikateli k zápisu jeho společnosti od Obchodního rejstříku.V našem objektu, který je veřejnosti přístupný poskytneme, potřebné umístění sídla jeho společnosti a nabídneme i další, velice zajímavé služby. V našem slangu je nazýváme „fullservisem“. Co to obnáší.

Tak zaprvé je to ono sídlo firmy. Na pronájem tohoto virtuálního sídla navazujeme služby týkající se poštovní korespondence. Zákazníkova příchozí pošta je pečlivě zaregistrována. Přijímáme veškerou korespondenci. Dopisy, doporučené dopisy i balíky. Co se týče dopisů, jejich obálky diskrétně otevíráme a všechny listy z obálky naskenujeme do formátu PDF. Tyto soubory pak neprodleně přeposíláme na zákazníkovu e-mailovou adresu. Zákazník tak nepřichází o žádnou důležitou informaci a navíc se nevystavuje nebezpečí z prodlení v případě, že by nějaká zásilka obsahovala nějaké časové omezení.

Firemní brífingy

V ceně pronájmu sídla firmy má zákazník rovněž možnost využívat našich, příjemně a moderně zařízených konferenčních místností. Tyto může využít pro jednání s obchodními partnery, pro schůzky pracovníků své společnosti, nebo prezentaci své činnosti před novináři formou tiskové konference. Naše konferenční místnosti našim zákazníkům jistě pomohou pozvednout jejich prestiž. Myslíme si, že za tuto naši nabídku nepožadujeme nějak závratnou cenu. Pronájem virtuální adresy přijde zákazníka jen na pár stovek měsíčně, v závislosti na délce sjednaného pronájmu.