Sluneční brýle jako módní doplněk

Zboží

Sluneční brýle dnes neslouží jenom jako ochrana očí proti slunci, ale také jako módní doplněk, kterým se dá doplnit každý outfit. Vybrat si však sluneční brýle, zvláště pokud jste žena, není jen tak. Každému tvaru obličeje totiž sluší jiné sluneční brýle. K oválnému obličeji se hodí prakticky jakýkoliv styl slunečních brýlí. Vyhnout byste se však měla úzkým obrubám nebo obrubám s těžkými konstrukčními prvky. Kulatému obličeji sluší brýle s hranatými obrubami. Čím více hranaté a široké obruby budou, tím delší bude váš obličej vypadat. Naopak byste se měla vyhnout malým a kulatým obrubám. Tmavý a zaoblený tvar brýlí skvěle zvýrazní obličej do tvaru čtverce. Kulaté obruby ho zjemní a Vaše tvář vynikne. Dobrou volbou jsou obruby bez rámečku nebo poloobruby. Srdcovitý obličej vypadá skvěle s kulatými a oválnými obrubami, které jsou tenké, nebo bezrámečkové. Upozorní na horní část obličeje a tím přidají jeho šířce rovnováhu.

Brýle podle tvaru obličeje

Pokud máte obdélníkový obličej měla byste si vybrat brýle, které mají výraznou horní část v čtvercovém tvaru. Diamantový obličej nejlépe ozdobí bezrámečková nebo oválná obruba brýlí. Zaujmout můžete i obroučkami kočičích tvarů. Obruby s výraznou barvou a detaily v horní části brýlí jsou vhodné pro obličej tvaru trojúhelníku. Můžete sáhnout i po kočičím tvaru obrub.

Sluneční brýle

Nebojte se experimentovat a brýlemi zaujmout. Dnes už se nemusíte omezovat pouze na černé brýle s černými skly. Můžete si vybírat z různých tvarů, barev obrouček, i barev a zatmavení skel. Dámské sluneční brýle Luxbryle vás určitě zaujmou a vyberete si ty pravé. Výběr je u nás opravdu obrovský a troufáme si tvrdit, že si vybere opravdu každá náročná žena. Můžete si vybrat z několika kombinací barev i obrouček, máme nabídku fashion, klasických a polarizačních brýlí. Kvalitu brýlí vám můžeme zaručit, nemusíte se bát, že se Vám v kabelce zlomí nebo nějak poškodí.