Sjeďte tajemnou thajskou řeku Kwai

Dovolená

Divočina okolo této řeky napovídá, že moc lidí na tuto krajinu nesáhlo a mnoho do ní nevkročilo. Příroda na řece Kwai je neopakovatelná a uvidíte, že i vaše zážitky zde budou naprosto fascinující. Za poslední roky, kdy aktivita na thajském území roste, se stává stále oblíbenější destinací vodáků a dobrodruhů, ale také lidí, kteří rádi objevují nepoznané kraje.

Nelekejte se kalné vody
Voda je zde kalná, jelikož řeka si sama hloubí své koryto. Proto se nemusíte bát si zde užít kajaky nebo rafty, ale také třeba kánoe.

Jaké ubytování si můžete vybrat?

Buď se zařídíte velmi poskrovnu a budou vám stačit jednoduché chatky s postelí, nebo investujete do většího luxusu s terasou, květinami a výhledem na koryto řeky a také nádhernou přírodu na břehu.

Lákají vás lana a koruny stromů?

Můžete zde konkurovat opicím. V korunách stromů podél řeky Kwai visí lanové centrum. Na lanech můžete jezdit, padat do bezpečnostních sítí, ale také běhat po nejrůznějších žebřících, vyzkoušet si lezení po stromech se zajištěním a také mnoho nejrůznějších prolézaček. To všechno najdete v lanovkách okolo thajské řeky Kwai. Můžete tady strávit celý den na lanovkách, které jsou zavěšené v různých výškách. Je jich tu okolo třiceti a centrum se stále rozrůstá. Naleznete tady nejenom příležitost k vyžití a vybuzení adrenalinu, ale také překrásný výhled a mnoho neopakovatelných scenérií.

Vyrazte na skateboard, kolo nebo na houpačku
Pod lanovým centrem se nachází spousta místa a trikových ramp, abyste zde mohli vyzkoušet své triky s koloběžkami, koly a skateboardy. Pokud máte odvahu, můžete si vyzkoušet několik houpaček, které jsou zavěšené v nejvyšších stromech, nebo různé liánové skoky.

Železný trek
Pokud vás zajímá nejvíce pěší turistika, vydejte se na trasu, která se používala při stavbě železnice. Jsou to stovky železných schodů, žebříků a mostů podél řeky Kwai.