S chytrými technologiemi můžete na banality zapomenout

Zboží

Napadlo vás někdy, že by váš život mohl být ještě mnohem snazší a pohodlnější? Že by vaše domácnost dokázala plnit vaše přání na počkání? Že by při vašem příjezdu z práce domů bylo všechno připraveno přesně tak, jak to máte rádi, i když žijete sami?

zapnutí

Nejedná se o sen, nýbrž o skutečnost. Internet věcí je čím dál více skloňovaným pojmem. A nejen to – především čím dál, tím více domácností obsahuje chytrou elektroniku, kterou můžete řídit snadno na dálku. Třeba s pomocí chytrého telefonu.
Ale pokud vás děsí představa, že vám váš kávovar přichystá kávu přesně na čas, aniž byste ho museli osobně zapnout, že vám vaše lednička nahlásí nákupní seznam, a že budete mít po příchodu domů napuštěnou plnou vanu horké vody, tak pro začátek vyzkoušejte něco jednoduššího, třeba chytré osvětlení – a uvidíte, že si na tento luxus velice brzy zvyknete.

Osvětlení philips hue obsahuje přesně takové nové chytré technologie, které můžete pohodlně ovládat na dálku prostřednictvím vašeho telefonu, anebo prostě jen přes internet. Už při příchodu domů tak můžete snadno a rychle zapnout všechna potřebná světla, případně nastavit intenzitu osvětlení, jaká vám nejvíce vyhovuje. A to se týká jak hlavních stropních svítidel, tak stolních svítidel či zabudovaných bodových světel.

dětská zásuvka

Pokud tento svět teprve objevuje, může vám připadat cizí a vzdálený anebo třeba dokonce i zbytečný. Ale jakmile s ním budete chvíli v kontaktu, tak si jej bezvýhradně zamilujete a nebude to trvat dlouho a už si bez něj svůj život nebudete umět představit. Tak jako je pro dnešního člověka nepředstavitelné, že by neměl doma po ruce tekoucí vodu a elektřinu, tak vám bude brzy připadat nesnesitelná představa, že byste žili jen v obyčejné domácnosti, kterou musíte ovládat jen a pouze svýma rukama a všude musíte chodit. Chytrým technologiím stačí pouhý dotyk ruky na obrazovce a vše je zařízeno, jakmile na to jen pomyslíte.